Kurumlar İçin

Toplantı, eğitim ve etkinliklerinizde çözüm ortağınız Yaban Akademi; doğanın eşsiz ve büyüleyici dünyasıyla, teknolojinin hızla büyüyen ve gelişen “hareketsiz” dünyasını eğlence garantisiyle buluşturuyor.

Yaban Akademi’de kurumsal ya da kişisel, alacağınız her eğitim, katılacağınız her aktivite size bilgi, hareket kabiliyeti, özgüven, macera, huzur ve doygunluk olarak geri dönecektir.

Kurumsal eğitim ve etkinliklerde; birlikte ve tek başına hareket edebilme, karar verme, strateji geliştirme, hız ve hayatta kalma becerisi edinecek ve günün sonunda doğanın büyülü dünyasında eğlenceye doymuş olacaksınız.

Kurumsal eğitimlerimiz;
-Off Road
-Okçuluk
-Motivasyon eğitimleri
-Sportif Atıcılık
-Günübirlik Turlar


Kişisel eğitimlerde; çağımızın amansız problemi olarak kabul edilen “yalnızlık” duygusunu, her adımda yapacağınız muazzam keşiflerle giderecek, yeni hobiler edinecek ve doğada hayatta kalmanın keyifli atmosferinde huzur bulacaksınız.

Yaban Çocuk; doğada yaşamayı, hayatta kalmayı ve doğa sporlarını güvenli ve doğru kaynaklardan öğrenmek isteyen çocuklarımıza, unutamayacakları deneyimler ve keşifler yaşatmak üzere seferber olan Yaban Akademi; uzman kadrosu ve ekipmanlarıyla geleceğe ışık tutmaya devam ediyor.  

Kurumsal ve kişisel organizasyonlarınızda, toplantı ve özel günlerinizde farklı ve profesyonel arayışlarınızı karşılayacak açık / kapalı mekanlarımız ve konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Detaylı bilgi için; 0 212 351 96 96 numaralı hattımızı aramanız yeterlidir.
 

REFERANSLAR

Duyurular

TÜMÜ